Захист "прапорцевого листа" від шкідників та хвороб

Захист "прапорцевого листа" від шкідників

Компанія Грінфорт розповіла у попередніх дописах, як захистити прапорцевий листоквід хвороб. На разі, саме час наголосити на його захисті від шкідників, адже майже одночасно з хворобами в посівах озимих виявлені хлібні п’явиці, клоп шкідлива черепашка, трипси та деякі інші шкідники.


Якщо в цей період повноцінно не захистити прапорцевий та підпрапорцевий листки пшениці та ячменю від комплексу шкідників, особливо трипсів, аграрій може отримати суттєве зниження врожайності.

Тож, щоб захист рослин був повноцінним, і культури змогли повноцінно реалізувати свій генетичний потенціал, до фунгіцидів необхідно обов’язково додати двокомпонентний інсектицид

Грінфорт пропонує увазі сільгоспвиробників високоякісні інсектициди:

Продукти демонструють високу ефективність проти широкого спектра шкідників (сисних і листогризучих). За рахунок поєднання діючих речовин із різними механізмами дії забезпечують швидкий «нокаут-ефект» при знищенні широкого спектра шкідників і одночасно — тривалий період захисної дії та попереджує появу резистентності. А завдяки системній дії препарати надійно захищають навіть необроблені частини рослин.


Дізнатися ціну та обрати інсектицид від Грінфорт https://bit.ly/3fKr8QB