Захист озимого ріпака від бур’янів

Високоефективні грунтові гербіциди від "Грінфорт" для боротьби з бур'янами

В попередніх дописах Грінфорт ми наголошували на необхідності дотримання обов’язкової умови повноцінної реалізації продуктивності озимого ріпака — забезпечити чисте від бур’янів поле, особливо на початкових етапах вегетації та в осінній період.

Як діють гербіциди?

Пропізохлор у складі ГрінфортПроніт діє на початкові стадії розвитку однорічних злакових і дводольних видів бур’янів. Він абсорбується через проростки та кореневу систему проростаючих бур’янів. Проникаючи через кореневу систему, діюча речовина блокує поділ клітин шляхом інгібування синтезу довголанцюгових жирних кислот і швидко призводить до загибелі бур’янів.
Крім того, гербіцид утворює захисний екран у верхньому шарі ґрунту, що дозволяє контролювати наступні хвилі сходів бур’янів.

Кломазон у складі гербіциду ГрінфортКломазон належить до інгібіторів біосинтезу каротиноїдів. Проникаючи в рослини через кореневу систему та сходи, він рухається по рослині вгору до точок росту, де перешкоджає формуванню фотосинтетичних пігментів хлорофілу та каротину. В результаті бур’яни не проростають, або їх сходи з’являються білого чи напівпрозорого кольору і гинуть.

Застосування цієї бакової суміші паралельно із високою ефективністю демонструє високу рентабельність, що дозволяє раціоналізувати виробничі витрати.