Контроль бур’янів на посівах кукурудзи

Ефективний контроль злакових і дводольних бур’янів

При виборі страхового гербіциду варто також зважати на реальну можливість господарства вчасно провести обробки. Адже більшість гербіцидів мають чіткий регламент застосування – від 3 до 5–7 листків.

Проте досить часто через низку непередбачуваних чинників (несприятливі погодні умови, нестача техніки тощо) рекомендовані фази протерміновуються, і уникнути наслідків фітотоксичності для кукурудзи при застосуванні окремих гербіцидів неможливо. Саме для таких випадків стане у пригоді гербіцид ГРІНФОРТ НК 40 (Нікосульфурон, 40 г/л) .

Його технологічне вікно застосування є чи не найширшим серед наявних на ринку препаратів – від 3 до 10 листків кукурудзи. Гербіцид ефективно контролює щирицю, лободу, дурман звичайний, амброзію, бур’яни родини хрестоцвітих, падалицю соняшнику і ріпаку, осоти, пирій, мишій, плоскуху, нетребу звичайну і багато інших.
ГРІНФОРТ НК 40 (Нікосульфурон, 40 г/л).

Варто зважати і на той факт, що, окрім дводольних бур’янів, величезної шкоди посівам кукурудзи, зокрема, у першій половині вегетації, завдають ще і злакові види. Саме тому для одночасного знищення дводольних і злакових видів бур’янів  Грінфорт радить застосувати бакову суміш:
ГРІНФОРТ НК 40 (1,0 – 1,25 л/га) + ГРІНФОРТ ПРЕМІУМ (0,4-0,6 л/га)
Подбайте заздалегідь про свої посіви!