Захист озимого ріпака від хвороб навесні

Чим підживити озимий ріпак навесні?

Щоб забезпечити потужний ріст і розвиток рослин ріпаку озимого, обов'язково слід додати до системи захисту ріпаку мікродобрива.
Компанія Грінфорт пропонує наступне підживлення озимого ріпаку мікродобривами:
Грінфорт Універсальний 14-44-9 у нормі 2кг/га + Грінфорт Борон у нормі 1л/га або Натурфос у нормі 1 л/га + Грінфорт Борон у нормі 1л/га

ГРІНФОРТ УНІВЕРСАЛЬНИЙ- містить збалансований комплекс макро-, мезо- та мікроелементів і забезпечує потреби культури в елементах живлення. Перша та друга весняні обробки прискорюють відростання центрального стебла, продуктивних пагонів, покращують закладання генеративних органів і сприяють прибавці врожайності.

Після перезимівлі відбувається активне наростання надземної листової маси ріпака, тому посіви рекомендовано забезпечити необхідними елементами живлення. Оскільки ріпак є борофільною культурою, необхідно обов’язково застосовувати борні добрива.
Фахівци зауважують, що навіть якщо у вашому ґрунті міститься достатня кількість цього елемента, відсоток його засвоєння коливається в межах 3-10%. Також бор не здатний переміщуватись до нових приростів, тому ріпак рекомендовано послідовно підживлювати.

ГРІНФОРТ БОРОН . Це сприятиме інтенсивному росту та розвитку рослин, підвищенню їх стійкості до несприятливих факторів та допоможе попередити прояв дефіциту бору

Для повноцінної реалізації генетичного потенціалу гібридів і сортів ріпака озимого в умовах поточного сезону до технології захисту радимо підходити професійно та зважено з урахуванням всіх особливостей.